Як правильно підібрати швейну фурнітуру?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 565

У наш час почало дуже сильно розвиватися таке ремесло, як індивідуальний пошив одягу. Відкрито багато майстерень з пошиття, а також багато закрійниць - швачок працюють на дому. Здобути освіту в цій сфері зовсім нескладно. Зараз відкрито багато курсів доступним всім. Однак мало пройти курс. Треба ще й любити свою справу, а також мати почуття смаку і дуже іншого фантазії.

У пошитті важливо все - крій вироби, структура і колір тканини, кінцевий результат, але не варто забувати про таку деталь, як швейная фурнитура. Від неї дуже багато залежить. Якщо взяти два абсолютно однакові вироби, але з різно підібраною фурнітурою, то виглядати вони будуть абсолютно по-різному.

Зараз вийшло безліч різних гудзиків, блискавок, намистин на будь-який колір, смак і розмір. Дуже важливо правильно підібрати з цього величезного безлічі то саме, що підійде до конкретної моделі.

Наприклад, на легку шовкову блузку ніяк не можна вішати громіздкі важкі гудзики. А як же можна зараз прикрашати вироби за рахунок фурнітури? Дуже модно стало шити сукні не з потайною блискавкою (як було раніше) а з блискавкою назовні. Величезний вибір таких блискавок є в магазинах швейної фурнітури. З різним забарвленням, замочком, а також прикрашеними камінчиками або стразами. Безліч гудзиків різних забарвлень, форм, оббитих тканиною або шкірою будуть мати гарний вигляд на виробі, як в якості застібки, так і в якості простого прикраси.

Однак, не варто забувати і про те, щоб правильно підібрати фурнітуру до виробу. Тут треба звернути увагу в першу чергу на тканину. На важку тканину (в основному верхній одяг) потрібні більш великі масивні гудзики. На легкі, відповідно, гудзики поменше. Другий момент - це забарвлення. На ніжно - білій блузці яскраво - червоні гудзики будуть не зовсім добре виглядати, якщо на блузці немає будь - яких червоних мотивів. Ну і звичайно ж треба звернути увагу на модель вироби. За моделлю треба вибирати що підійде - гудзики або ж блискавка, а може кнопки?

З блискавкою і кнопками також треба бути акуратним. Кнопки так само бувають різних розмірів і кольорів. На дитячі речі недоцільно вживати великі кнопки (якщо це не верхній одяг). А на спідниці краще використовувати потаємну коротку блискавку. Однак, якщо за моделлю на спідниці йде блискавка на всю довжину, то краще вибрати красиву стильну зовнішню блискавку. Тому перш ніж приступати до виготовлення будь - якої речі, добре подумайте над фурнітурою. Тому, що неправильно обраної фурнітурою можна зіпсувати шикарно пошитий річ.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора