Як підібрати хімію для басейну?

  • Переглядів: 88


Важко уявити сучасний громадський басейн без застосування хімічних добавок. Навіть при установці безлічі очищувачів і використанні водних пилососів власники поки не готові відмовитися від використання хімії для очищення і дезінфекції води, адже з грибком і бактеріями фільтри справляються далеко не завжди. Корисною хімія може бути й приватним власникам басейнів, адже вони стикаються з такими ж проблемами, що і власники громадських місць.

Щоб розуміти, яку хімію вибрати, потрібно знати, що і для чого використовується в басейнах. Всі хімічні добавки діляться на 3 типи:

1. Для дезінфекції.
2. Альгіциди.
3. Коагулянти.

Варто зазначити, що химия для бассейнов купить киев для дезінфекції використовується, щоб позбавити воду від грибка, цвілі, бактерій і вірусів. Це не завжди видимі проблеми, тому таку хімію застосовують у всіх басейнах. Рекомендована вона і для приватних теж. До засобів для дезінфекції відносять препарати на основі хлору. Така хімія використовується в басейнах давно і запах хлорки після відвідування басейну здається звичним. Це недорогий хімічний реагент.

Альгіциди використовують для видалення водоростей з води. Для закритих басейнів проблема водоростей не актуальна. А ось відкриті громадські та приватні водойми стикаються з появою водоростей - вода зеленіє, з'являється плівка. Щоб запобігти їх появі потрібно додавати альгіциди заздалегідь.

Коагулянти регулюють каламутність води. Справа не в бруді, а у зважених частинках, через які вода каламутніє. З цим і борються коагулянти.

Існують хімічні реагенти й для чищення чаші басейну. Це препарати на лужній основі.

Багатьом зрозуміло, що хімія для басейнів повинна бути якісною і виконувати своє завдання, а не бути причиною хвороб і проблем зі шкірою. Тому купувати хімічні препарати для басейнів варто у перевірених постачальників, які пропонують рідкі варіанти та хімію в таблетках. У каталозі спеціалізованої компанії представлені:

1. Рідка хімія для автоматичного дозування. Це зручно - не потрібно пам'ятати, пора застосовувати препарат чи ні. Дозатор сам регулює процес подачі хімії в воду.
2. Кошти ручного дозування. Тут представлені всі види хімії для власних і громадських басейнів: дезінфектори, коагулянти та альгіциди.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора