Як організувати концерт?

  • Переглядів: 346

Існує поширена думка, щоб концерт естрадного виконавця пройшов успішно, потрібно організаторам вкласти в нього велику кількість власних сил, енергії і грошових коштів.

Шоу-бізнес в даний час наповнений професіоналами. Існують концертні агентства, які можуть організувати виступ того чи іншого артиста.

Як організувати концерт артиста в своєму місті?

У багатьох виникає питання: а чи можна організувати концерт артиста своїми силами? Спробуємо відповісти на дане питання, по порядку перерахувавши необхідні дії.

Для проведення концерту в рідному місті необхідні певні кошти. Потрібно також запастися терпінням, сміливістю, наполегливістю і зв'язками.

Зазначені якості знадобляться при переговорах з представниками артистів або музичних колективів, саме в таких випадках потрібен концертный агент звезд. Їх контакти знайти не складно - зазвичай вони вказані на офіційних сайтах музикантів. Якщо бажаний виконавець тільки починає свою концертну діяльність, то він сам буде зацікавлений у проведенні частих концертів для залучення публіки до знайомства зі своєю творчістю.

При бажанні запросити для проведення концерту відомих артистів, потрібно буде налаштуватися на серйозну роботу. Домовитися з ними досить важко, але можливо. Адже якщо довго мучитися, що-небудь вийде. Якщо вийде зібрати команду співробітників, мислячих в унісон з вами, які поділяють ваше ставлення до музики, готових долати всі виникаючі труднощі, то і концерт згодом перевершить всі очікування!

Вибір місця і апаратури

Вклинитися в щільний розклад артиста буває дуже складно. Переміщення у них швидкісні, міста змінюють один одного. Пройшовши всі це, ви, нарешті, домовилися з обраним артистом і погодили дату проведення концерту. Постарайтеся до прибуття врахувати всі нюанси, щоб не втрачати час.

По-перше, знайдіть відповідне приміщення і музичну апаратуру. Вибір буде залежати від вашого бюджету і бажаних масштабів. Якщо запрошений музичний колектив невеликий, то краще зняти музичний клуб. А ось відомим артистам варто запропонувати щось просторіше, цілком можливо, і стадіон.

Ще вигідніше найняти приміщення з уже наявною в ньому апаратурою, але потрібно впевнитися, що воно хорошої якості.

Реклама концерту Для збору публіки необхідна хороша реклама. Тут краще скористатися засобами масової інформації та інтернетом. Активне використання соціальних мереж, таких як «Вконтакте», «Однокласники» допоможе просунути захід з мінімальними витратами.

Не варто випускати і традиційні методи просування - афіші в жвавих місцях міста, реклама в газетах і на телебачення.

Необхідно врахувати і які висувають вимоги артиста - так звані райдер, в якому вказується інформація, що стосується вибору готелю, потрібних речей для відпочинку та підготовки до виступу, ресторану, культурної програми.

Перед початком потрібно обговорити всі умови про гонорар артиста і цінах на квитки. При цьому вдалим варіантом буде поєднання передбачуваного прибутку і доступною для глядачів вартості квитків.

Якщо ви врахуєте всі вищезазначені рекомендації і виконайте їх, то день проведення концерту буде найприємнішим і довгоочікуваним, ви будете перебувати на вершині слави і насолоджуватися виконаною роботою і прибутком, і можливо це стане вашим джерелом доходу!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора