Як не зникнути з пошуковика?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 843

Рано чи пізно всі веб-майстри стикаються з проблемою пессимізації сайтів: падають позиції, знижується трафік і втрачається дохід.

Буквально вчора була складена повна добірка причин, які можуть викликати це неприємне явище. Для того, щоб досягти перших позицій у пошуковику, веб-майстри використовують неякісні методи просування ресурсів, наприклад, спам, дубльований контент, нарощування аудиторії, яка не завжди є слушною і ін. Найчастіше пошуковики відправляють такі сайти в бан. Західні веб-майстри вивели форму нового SEO: унікальність контенту + природний лінкбілдінг.

Google останнім часом зайняв досить жорстку позицію по відношенню до платних посиланнях. Деякі сайти, що містять такі посилання, були просто виключені з пошуку. Стало відомо, що під увагу пошукача потрапила одна з російських посилальних бірж, однак, яка саме, ніхто не знає.

Також однією з причин пессимізації сайту може бути велика кількість рекламних блоків. Яндекс тепер може легко відрізнити звичайну рекламу від банера, що містить віруси або облудну інформацію для користувачів.

Сайти, на яких знаходиться шкідливих код, тепер так само швидко обчислюються пошуковими системами і виключаються з пошуку, тому будьте уважні при завантаженні різних елементів.

Грамотність і обережність у поєднанні з постійними перевірками сайту допоможуть вам бути на плаву!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора