Як можна поліпшити свою пам'ять?

  • Переглядів: 273


Ми звикли що потрібно обов'язково піклуватися про своє здоров'я, підтримувати наше тіло в тонусі, але ми забуваємо, що і наша пам'ять має потребу в турботі.

Хороша пам'ять - це запорука щасливого життя, бо всі хороші спогади завжди будуть з вами, проблем на роботі точно не буде. Але якщо ви зіткнулися з проблемою, коли пам'ять підводить, не варто турбуватися, потрібно почати діяти.

Можна почати вживати спеціальні препарати, які можуть допомогти вам у вирішенні проблем з вашою пам'яттю. Наприклад, пирацетам може допомогти у лікуванні патологічних станів, що супроводжуються зниженням пам'яті, когнітивними розладами. Але пам'ятайте, що перед застосуванням будь-якого препарату необхідно проконсультуватися з фахівцем. Не варто відразу звертатися за допомогою до медичних препаратів, спробуйте самотужки активізувати розумові здібності та поліпшити їх.

Отже, перше, на що варто звернути свою увагу - це розвиток уваги. Від цього безпосередньо залежить ваша пам'ять. Спробуйте бути уважними до деталей, помічайте те, на що раніше не звертали увагу. Наприклад, навчіться уважно слухати співрозмовника, переказуйте подумки те, що він вимовляє.

Зараз існують спеціальні техніки запам'ятовування, які значно можуть полегшити життя людині. Підключіть асоціативний метод, намагайтеся групувати інформацію в блоки, підключайте свою уяву. Таким чином, створюються нові нейронні зв'язки. 

Приділяйте розвитку пам'яті 20 хвилин кожен день, результат не змусить себе чекати. Можна грати у розвиваючі ігри, також намагайтеся згадувати якісь події, факти. В кінці дня згадуйте, що ви зробили за день, аналізуйте прожитий досвід.

Рекомендація, яка зустрічається найчастіше - спіть достатню кількість годин. Від хорошого сну залежить наша працездатність. Якщо ви будете мало спати, то і мозок не зможе нормально функціонувати. Пам'ятайте про це.

Сон, правильне харчування і спорт - це найкращі друзі людини. Звичайно, багато хто нехтує корисними звичками. Але якщо ви вирішите змінити своє життя, почнете піклуватися про свій фізичний і психологічний стан, то побачите, як почнете змінюватися ви та світ навколо вас. Уникайте стресу, соціалізуйтеся, знайомтеся з людьми - все це допоможе вам поліпшити ваші розумові здібності.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора