Як користуватися спонжем для тонального крему?

  • Переглядів: 639

Наносити косметику - це ціле мистецтво. Щоб залишатися на висоті і не створити ефект маски, макіяж слід робити правильно, враховуючи всі нюанси. Особливо важливо - зробити якісну основу, адже вона відповідає за стійкість і рівномірний колір всієї картини. Головні помічники в нанесенні тонального крему - це спонж. Їх потрібно не тільки правильно підібрати, але і користуватися ними належним чином. Чому і буде присвячений даний матеріал.

Як правильно користуватися спонжем від real techniques і наносити тональний крем на шкіру обличчя?

Бездоганний макіяж починається з правильної основи. Тобто, тонального крему. Упустимо той крок, що головне в цій справі - підібрати відповідний тон, який буде гармонійно підходити до відтінку вашої шкіри. І не забуваємо, що якість і виробник також вносять важливу лепту в правильному нанесенні засобу. Простіше кажучи, погана текстура крему лягати і розтушовуватися буде погано. Тому, не економте на тональному кремі!

І ще кілька загальних простих рекомендацій, яких варто дотримуватися.

Особа завжди очищайте перед нанесенням косметики. Ні, мається на увазі не просто піти вмитися. Озбройтеся молочком, тоніком або лосьйоном. Загалом, вашим улюбленим засобом, що очищає. Головне - зняти жир і пил з шкіри обличчя.

ВАЖЛИВО: Не використовуйте міцелярну воду! Вона прекрасно абсорбує забруднення і жир, але також «під руку» потрапляють і частинки макіяжу. Тому шар тонального засобу може нерівно розподілитися.

Правило номер два - не наносите крем відразу! Обов'язково почекайте 5 хвилин. Компоненти тоніка повинні контактувати з верхніми шарами шкіри, і він встигне вбратися за цей проміжок часу.

Плавно випливає наступна рекомендація - завжди використовуйте крем. Бажано брати легкий, зволожуючий крем, щоб не перезавантажувати шкіру при денному макіяжі. Дайте ще хвилини 5-7, щоб крем вбрався. Інакше знову ж тональна основа буде лягати не рівномірно.

Не забувайте про базу або основі під макіяж. Вона вирівняє колір обличчя і допоможе засобу розподілитися гармонійно.

Не використовуйте багато тонального засобу! Його перебір створює неприродну картину, яка виглядає непривабливо. Запам'ятайте - тональний крем повинен підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки, але «не одягаю» як маска!

Шия, вуха і зона декольте - це проблемні зони при нанесенні макіяжу. Про них часто або навіть постійно забувають. Але це золоте правило, щоб створити природний макіяж без переходів від різних частин тіла. Адже колір тонального засобу хоч на частку, але буде відрізнятися від натурального тону шкіри.

Проблемні ділянки потрібно попередньо обробити консілером або преймером потрібного кольору або призначення.

А після нанесення тонального крему почекайте ще хвилин 10. І лише потім приступайте до наступного кроку. Крем повинен встигнути вбратися в шкіру.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора