Як інвестувати в криптовалюту, не купуючи криптовалюту?

  • Переглядів: 51


Якщо ви хочете купити криптовалюту, ви можете вибрати між біткоін, ефіріумом і іншими альткоінамі. Однак існують і непрямі способи вивчення криптосвіту.

Ось більш детальний погляд на те, що вам потрібно знати, якщо ви хочете інвестувати в криптовалюту, чи обміняти криптовалюту, не купуючи її.


Що таке непряме криптоінвестування?


Якщо ви не хочете відкривати рахунок на кріптобіржі та купувати криптовалюту, не все так погано. Ви можете зробити непрямі інвестиції в криптовалюту, де ви отримуєте доступ до неї, не купуючи її самостійно. Непрямі інвестиції здійснюються з використанням традиційних методів, таких як акції, взаємні фонди і біржові фонди (ETF).

Знову ж таки, є плюси і мінуси, які слід враховувати, включаючи безпеку, збори і ризик втрат. Коли ви купуєте криптовалюту через третю сторону, ця третя сторона збирається якимось чином заробити гроші, тому вам слід враховувати це при прийнятті рішення про те, чи слід вам купувати криптовалюту з використанням непрямих інвестицій.

Крипто-ETF і взаємні фонди

Інвестиційні фонди - це перший спосіб купити криптовалюту без прямої покупки. Одним з перших помітних учасників цієї пропозиції є Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

Хоча це працює частково як ETF, юридично це зовсім інший тип організації. Однак інвестування в GBTC через ваш брокерський рахунок дозволить ефективно досягти результату, аналогічного купівлі біткоіни-фонду. Інвестиційна ціна буде підвищуватися і знижуватися разом з ринковою ціною біткоін.

Великим недоліком відтінків сірого є коефіцієнт витрат в 2%. Вони просто стягують 2% за покупку біткоіни і зберігання його в гаманці на ваше ім'я. Ви можете зробити це самостійно досить легко, не сплачуючи постійну комісію в розмірі 2%.

Інші фонди включають ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO), Valkyrie Bitcoin Strategy ETF (BTF), VanEck Bitcoin Strategy ETF (XBTF), Global Bling>, Global , M 1>, Global , Global , Global , Global & Bitcoin Strategy ETF (BITS) і Bitwise 10 Crypto Index Fund (BITW). Збори та базові інвестиції варіюються в залежності від того, який фонд ви вибираєте, тому обов'язково уважно прочитайте проспект і знайте, що ви отримуєте.

Акції криптовалюти і блокчейна

Якщо ви хочете купити акції, які надають вам доступ до криптовалютного гаманця, ви можете вибрати серед компаній, які працюють в блокчейн-індустрії, і компаній, які інвестують або тримають її на своїх балансах.

Компанії криптовалютної індустрії займаються майнингом, розробкою програмного забезпечення та іншими послугами. Акції включають Riot Blockchain (RIOT), Canaan (CAN), HIVE Blockchain Technologies (HIVE) і Bitfarms (BITF). Coinbase (COIN) - одна з найбільших і найбільш визнаних криптовалютних бірж і акцій.

Як правило, коли спостерігається спадний тренд цін, багато акцій також зазнають труднощів. Враховуйте ці ризики при купівлі і розгляньте можливість роботи з надійним фінансовим фахівцем, якщо у вас є які-небудь сумніви щодо вашого інвестиційного рішення або планів.

Бонусна порада: Винагорода по кредитній карті

Один з останніх способів поповнити свій портфель криптовалют, не відкриваючи свій фіатний гаманець, - це винагорода по кредитній карті. Кілька карт дозволяють вам заробляти криптовалюту, коли ви проводите пальцем, торкаєтеся, опускаєте, клацаєте або робите що-небудь ще, щоб використовувати кредитну карту для оплати.

Заслуговують на увагу персональними криптовалютними кредитними картами є BlockFi Rewards Visa Signature card, кредитна карта Gemini і карта Visa Upgrade Bitcoin Rewards. У Crypto exchange і Coinbase також пропонують бонусні карти. Деякі карти, такі як персональна кредитна карта SoFi або кредитна карта Venmo, пропонують гнучкі варіанти погашення, включаючи криптовалюту.

Коли ви заробляєте крипту в якості винагороди за кредитною карткою, ви інвестуєте в криптовалюту, не купуючи її. Навіть якщо вона впаде в ціні, ви не заплатили за криптовалюту, так що все, з чим ви йдете, - це прибуток.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора