Як буде розвиватися ринок сільгосптехніки України у 2019 року

  • Переглядів: 540

Споживач вже давно звик, що ринок техніки для сільського господарства розвивається дуже швидкими темпами. І його важко звинувачувати, оскільки це правда. Величезна конкуренція і нескінченний технологічний прогрес змушують виробників викручуватися і вигадувати унікальні торгові пропозиції. Сьогодні ми коротко з'ясуємо, яких нововведень слід чекати в майбутньому році.

Головні тенденції поточного року

Стан аграрного бізнесу в УкраїніПо всьому світу в техніку активно впроваджуються технології пов'язані скоріше з програмної складової, ніж з оновленням робочих органів і внутрішніх систем. І це аж ніяк не погано. Безпілотні технології, комбайни та трактори на електричних двигунах, GPS розмітка полів і точне дотримання встановлених норм і меж – це не далеке майбутнє, а близькі реалії.

Може здатися, що Україна сильно загрузла в традиційних підходах минулого, проте великі корпорації і компанії активно впроваджують останні розробки в міру їх надходження на ринок. В останні роки технологічний зростання АПК виключно радує, поряд з вдалими врожаями останніх років.

Через розвиток виробництва сільгосптехніки всередині країни переваги аграріїв дещо змінилися. Вітчизняні виробники, природно, хочуть відхопити якомога більший шматок пирога, а значить змушені адаптуватися. Завдяки цьому останнім часом виробники дійсно почали рухатися в правильному напрямку і зробили великий крок у бік зручності експлуатації і привабливості покупки саме їх агрегатів.

Поки що її якість, щодо світових лідерів виробництва, далеко від ідеалу. Тим не менш помітна тенденція, коли аграрії все частіше вибирають саме вітчизняні аналоги з найрізноманітніших причин. Наприклад, однією з цих причин виступає скасування і відхилення урядом спецрежиму з відшкодування ПДВ. Завдяки цьому оновлення парку техніки та придбання більш сучасних або хоча б просто нових агрегатів стає дійсно вигідним для господарств. Причому господарств будь-яких масштабів і у всіх сферах сільгоспвиробництва.

Вбудовані нововведення щодо спрощення оподаткування підприємств з аграрного сектора при покупці вітчизняної нової техніки підштовхують до оновлення ще сильніше. Навіть дрібні і середні господарства вирішуються на заміну своїх фізично і морально застарілих машин, що свідчить про колосальний підвищення попиту.

Більше про сучасні технології землеробства і сільгосптехніку читайте на: https://www.alfagro.com.ua/ua/.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора