Як без проблем вибрати матрац?

  • Переглядів: 621

Всім давно відомо, що приблизно третину життя людина проводить уві сні. Ось чому так важливо підібрати правильний матрац і тим самим забезпечити собі комфортний сон та здоровий відпочинок. На що ж орієнтуватися при покупці? Ми радимо обов'язково враховувати вік і вагу людини, індивідуальні медичні показання, якщо вони і є, і навіть улюблену позу для сну!

Перед покупкою матраца spring pillow top mattress варто вивчити теорію: дізнатися про різні типи сучасних ортопедичних виробів та про види наповнювачів. Трохи розбираючись в цій сфері, ви зможете задати нашим фахівцям максимум важливих питань.

Необхідно вирішити і деякі практичні моменти. Наприклад, визначитися з розміром матраца. Так, стандартний розмір одномісного вироби становить 90 х 190 см, мінімальні параметри двомісного - 140 х 190 см. Двомісний матрац підвищеної комфортності має розміри 160 х 200 см. Існують також матраци більшого розміру, наприклад, 180 х 200 см.

Дуже важливо звернути увагу на таку якість матраца, як жорсткість - саме від неї залежить здатність ефективно підтримувати хребет сплячого. Якщо говорити спрощено, то чим більше вага людини, то тим більш жорсткий матрац йому потрібно.

Обов'язково поцікавтеся термінами гарантії. Наприклад, компанія надає гарантію на матраци до 15 років. Щоб остаточно визначитися з вибором, потрібно протестувати виріб особисто - полежати на ньому не менше 10 хвилин. Тільки так можна по-справжньому зрозуміти, чи підходить вам цей матрац або потрібно продовжити пошуки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора