Xbox One не зможе обігнати PlayStation 4 по продуктивності

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 985

Microsoft допустила велику помилку , насамперед їх дітище - нова приставка Xbox One гірше головного конкурента , це стосується як наявності ексклюзивів, так і продуктивності (уже зараз ця різниця помітна ) , плюс до цього - маються « штучні » обмеження від самої компанії та й коштує консоль нового покоління від Майкрософт дорожче ( хоч і йде разом з кінект , але багатьом він не потрібен - якби довелося вибирати між економією сотні баксів і даними гаджетом , переважна більшість вибрала б останнє ) .

Один з представників компанії заявив , що внаслідок подальших оновлень грань між приставками -конкурентами в продуктивності практично зітреться , але це не так - навіть DirectX 12 не сприятиме «стирання » , фізично One не може обігнати до дітища Sony.

Йшлося про дату виходу іграшок , їх якості та інших характеристиках , дуже важливих для геймерів , в іншому ж - кількості FPS , графіку і т.д. PS 4 , швидше за все , завжди буде попереду Xbox One , хоч і незначно (на око , без особливої ​​напруги , помітити значущі відмінності важко).

Не зважаючи на такі обставини, рівень продажів обох конкуруючих консолей приблизно на однаковому рівні і на даний момент не можна з впевненістю сказати, що яка-небудь модель суттєво виграє у цій гонці консолей.

Друзі сайту: якщо вам набридла робота і ви хочете цікаво провести час в інтернеті, тоді ви можете зіграти цікаві ігри на порталі http://playshake.ru, де ви знайдете різноманітні квести онлайн і зможете зайняти себе на певний час!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора