Вийшла нова версія інтернет-браузера Firefox

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2288

PCWorld повідомляє, що днями, а саме - 13 березня, в інтернеті стала доступна користувачам остання версія браузера Firefox 11 від корпорації Mozilla. Основним нововведенням в ній стала поява спеціального інструменту, який дозволяє імпортувати закладки, історію навігації, а також файли cookies з інтернет-браузера Chrome, що належить корпорації Google.

Попередні випуски Firefox забезпечували можливість такого імпорту тільки з Internet Explorer і з Safari. В якості ще одного важливого оновлення можна назвати появу функції синхронізації, яку зможуть застосовувати користувачі, що працюють відразу за декількома пристроями. Доповнився браузер і такими корисними інструментами, як CSS і 3D Page Inspector View. З їх допомогою розробники зможуть редагувати стилі, а також в режимі 3D переглядати зовнішній вигляд сторінок, щоб оцінити сполучуваність різних елементів.

В даний час версія інтернет-браузера Firefox 11 для Windows, Mac OS X і Linux українською мовою доступна для завантаження на сайті «Mozilla Україна». Нагадаємо, що колишня версія, Firefox 10, з'явилася зовсім недавно, в січні 2012 року. Корпорація Mozilla готує оновлення програми кожні півтора місяця відповідно до чинного графіка розробки цього проекту.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора