Виявлена чергова уразливість в браузері Internet Explorer

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 971

Згідно з повідомленнями представників корпорації Microsoft , у версіях 6 - 11 програми для перегляду веб- сторінок Internet Explorer виявлений баг , вельми активно використовуваний кібепреступнікамі .

Статистичні дані свідчать , що в результаті уразливості «на гачок» хакерів ризикує догодити один з чотирьох інтернет -користувачів , оскільки чверть користувачів по всьому світу відвідує Мережа допомогою браузера IE.

Виявленої нещодавно помилки в Internet Explorer присвоєно кодовий номер CVE - 2014 - 1776 . Успішна атака через уразливий браузер дозволить хакеру запускати на комп'ютері потенційної жертви будь без винятку програмні коди , тобто фактично дає необмежений доступ до ПК. «Добро» на запуск довільного коду дає похибку в інтернет-браузері від Microsoft , яка призводить до некоректного функціонування оперативної пам'яті.

Експерти настійно рекомендують користувачам по можливості якомога швидше змінити браузер Internet Explorer на більш захищений . Якщо використання іншої програми перегляду сторінок Інтернету не представляється можливим , необхідно дезактивувати в IE модуль Adobe Flash , який не містить уразливості , але може бути задіяний в ході атаки.

Фахівці також радять відключити інтегровану підтримку формату 2D зображень VML . Ці операції дозволяють провести розширені налаштування програми .

У Майкрософт відзначають , що виявлена ​​уразливість поки використовується хакерами не дуже активно . Для отримання контролю над комп'ютером користувача Microsoft хакеру необхідно , щоб користувач перейшов по містить зловред посиланням. У актуальних версіях IE ( 10 , 11 ) , за словами представників Microsoft , можливість атаки виключена , оскільки браузер автоматично стартує в розширеному захищеному режимі.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити турагентства твери, які запропонують вам найкращі путівки за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора