Високий суд Австралії: Google не несе відповідальності за зміст реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1483

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, Високий суд Австралії визнав - інтернет-компанія Google не повинна нести відповідальність за зміст рекламних оголошень, демонстрованих на сторінках результатів пошуку. Цей вердикт завершив тяжбу Google і ACCC (Австралійська комісія з конкуренції і споживачам), що тривала 6 років.

Нагадаємо, що в 2006-2007 роках ACCC звернув увагу на наявність в результатах пошуку оголошень, явно не відповідають запиту. Йдеться про запит «Honda Australia» - в рекламі перебували посилання на конкуруючу з Honda компанію - CarSales. Регулятор звинуватив Google у введенні користувачів в оману, оскільки CarSales не торгує автомобілями Honda. На думку представників Google, пошуковик не несе відповідальності за рекламу, будучи лише рекламним майданчиком.

При цьому умови показу оголошень визначаються безпосередньо рекламодавцями. Цікаво, що в 2011 році нижчий суд визнав пошукову компанію невинною, а в наступному - задовольнив апеляцію регулятора, засудивши Google до штрафу. Остаточне рішення Високого суду скасовує раніше винесену ухвалу і звільняє компанію від штрафу.

Варто відзначити, що правову силу вердикт має виключно в Австралії, але не виключено, що його будуть використовувати, як прецедент у подібних справах на території інших країн.

Це вже не перший випадок, коли країни судяться з найбільшою пошуковою системою в світі через вміст її видачі, проте наразі Google можна вважати монополістом ринку і найближчим часом компанія свої позиції не втратить.

Друзі сайту: вас може зацікавити наращивание волос киев за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора