Вихід гри про Рембо затримується

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1397

Представник компанії Reef Entertainment повідомив , що гра про Рембо вийде дещо пізніше , ніж це було заплановано. Причини затримки виходу проекту , і дату , на яку був перенесений реліз , не повідомляються. Спочатку гру Рембо: The Video Game планувалося випустити вже цієї зими на платформах ПК , Xbox 360 , PS3 , Wii U і навіть новітніх консолях Xbox Один і PS4 .

Розробка проекту ведеться ще з 2011 року. вона була створена на підставі трьох перших частин популярного фільму : « Рембо: Перша кров» , « Рембо: Перша кров 2 » і «Рембо 3 » з Сильвестром Сталлоне в головній ролі. При цьому планувалося , що легендарний актор озвучить свого персонажа в грі , але пізніше було оголошено , що в проекті будуть лише звучати фрази з фільму. Річард Кренна , який зіграв роль командира Рембо , також буде « звучатиме» в грі. Гра від Reef Entertainment зроблена в жанрі тиру.

У ній головний герой переміщається з місця на місця , і в кожній точці він повинен вбити всіх своїх супротивників. Для розправи над антагоністами у Рембо буде ніж , лук і автомат Калашникова. На сайті mygamecore.com ви можете завантажити тисячі ігор безкоштовно за допомогою торрента , серед яких є навіть Max Payne 3 . Ми гарантуємо , що з нашого порталу ви зможете скачати будь-який контент без додаткової плати за накрутку швидкості , без реєстрації та інших затримок, і складнощів.

Друзі сайту: Обзор лучших онлайн казино рунета 2013


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора