Відпочинок в ОАЕ: який емірат вибрати?

  • Переглядів: 445

Взимку Арабські Емірати залучають тим, що там тепле море і порівняно недалеко летіти. Там східна екзотика і контрасти. Таке відчуття, що ця країна вирішила довести всьому світові свою винятковість ультрасучасними хмарочосами, містами майбутнього, рукотворними островами і квітучими оазисами. А буквально за рогом - базари, мечеті, верблюди і бедуїнські намети в пустелі, звідки вночі видно яскраві вогні Бурдж-Халіфа.

Де краще відпочивати в Еміратах, куди поїхати і що подивитися, де кращі курорти, на чому можна розумно заощадити і в підсумку відпочити недорого - будемо розбиратися.

Абу Дабі

Столиця країни і найбагатший емірат. На відміну від сусіднього Дубая тут немає суєти і пробок, все респектабельно і солідно, тому отдых в оаэ из алматы тут чудовий. «Місто-казка, місто-мрія» - такі епітети містять відгуки туристів. Багато зелені і парків, в стерильно чистих вікнах хмарочосів відбивається синє небо. Не видно тротуарів і пішоходів, жителі вважають за краще пересуватися на особистому автотранспорті. Саме туристичне місце - набережна Корніш, завжди галаслива і жива. А острів Яс - місце тяжіння туристів з дітьми.

Головні must visit - тематичний парк Ferrari World і автодром, де проходять щорічні етапи «Формули-1». Діти і дорослі будуть в захваті. І якщо ви зважитеся змінити пляжу ще на один день, вирушайте всією сім'єю в Аль-Айн. Це квітучий оазис і місто-сад, відомий своїм зоопарком з екскурсіями для маленьких гостей і гігантським парком розваг з дитячою анімацією Hili Fun City. До речі, пляжі Абу-Дабі дуже чисті і комфортні для купання з малюками. Кораловий пісочок дрібний і майже не нагрівається на сонці, вхід в море пологий, дно рівне. Кращі пляжі емірату: Центральний міський Абу-Дабі з платними і безкоштовними зонами для сімейного або приватного відпочинку, приміський пляж «Аль-Раха» чистий і малолюдний, пляжі острова Яс і інших островів. Морські резорти, як все в цьому еміраті, високого рівня 4 * і 5 *. Заощадити можна, тільки оселившись в міський «трійці».

Дубай

Самий «прозахідний» емірат країни. Торговий і туристичний, це місто і емірат не втомлюється дивувати своїх гостей постійним прагненням до досконалості і невпинним суперництвом з Абу-Дабі. Багато туристів, які приїхали сюди в перший раз, не можуть вирватися з Дубая навіть на день, щоб побачити інші чудеса, якими так багата країна. А все тому, що в Дубаї така щільність цікавих місць на туристичну душу, що просто розгубитися і загубитися. Хочете шопінг - безкоштовний шатл забере вас з готелю і поверне з порожньою кредиткою і масою покупок. Хочете моря - зупиняйтеся в готелях Пальми і Джумейри, тут кращі пляжі Дубая, або вирушайте в район Дубай Марина, де є пляжні парки і розваги для дорослих і дітей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора