Види жіночих плащів

  • Переглядів: 1015

Жіночі плащі можна побачити в гардеробі кожної жінки. Вони відрізняються від пальто практичністю і легкістю. Він може захистити його власницю від вітру і дощових крапель, якщо плащ не є дощовик, який спеціально для цього створений.

Види жіночих плащів

Дощовик легко носити в дамській сумочці, а в разі негоди він виявиться корисним. Плащ є модним елементом гардеробу, і вигляд жінки робить стильним.

Інтернет магазин пропонує великий вибір різних моделей плащів, серед яких більш популярні, такі вироби:

• Тренч. Він вважається легким видом одягу і завжди затребуваним на протязі багатьох років, з постійно мінливими матеріалами і колірними відтінками, але довжина тренча залишається незмінною, трохи вище колін. Відмінними рисами цього виду плаща є відкладний комір, шліца на задній частині плаща, пояс з пряжкою, двобортні. Найчастіше, на тренчі, є на плечах погони, а на рукавах пряжки. Цей вид плаща можна носити з будь-яким одягом;

• Плащ-дощовик виготовлений з синтетичного високотехнологічного матеріалу, який не пропускає воду. Фактура тканин буває:

1.Гладкой;

2.Клеёнчатой;

3.Блестящей.

На плащі не залишаються сліди й розлучення після дощу. Цей плащ принесе користь при виході на природу, так як в разі дощу володарка залишиться сухою. Сьогодні дизайнери працюють над тим, щоб дощовик зробити стильним. На останніх показах мод вже були представлені такі моделі.

• Англійська плащ. Це виріб відноситься до класичного варіанту моделі прямого силуету. Плащ НЕ вузький, з прихованою застібкою, гудзики якої замасковані між двома планками. Особливістю цього виду плаща є комір-стійка і прорізні кишені, в кінці рукава тканинний ремінець або шкіряний, який застібається на гудзик, іноді на пряжку. Такий плащ підійде для суворого стилю одягу. Найчастіше його носять з діловими костюмами.

• Літній плащ. Цю модель плаща використовують в прохолодні літні дні. Її шиють з вологостійких і досить легких матеріалів. Цей плащ надягають на футболку, а не на товстий светр, а тому, він дуже легкий і силует його акуратний з яскравими і сонячними відтінками колірної гамми.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора