Види чоловічих трусів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 862

Можливо, чоловіки і далі б мучилися з незручними пов'язками, однак, любителька їзди на конях королева Франції Катерина Медічі одного разу розкрила секрет тривалих перегонів невтомно і травмування ніжної шкіри. Виявилося, вона під свій наряд для прогулянок піддягає штанці довжиною до коліна з м'якої щільної тканини. Це нововведення швидко пішло в народ. Знатні дами і чоловіки навіть стали на бали носити оксамитові штани з різним ступенем прикрас. Згодом така модель отримала назву кальсони (від італійського calza - низ). Їх кріпили на талії за допомогою зав'язок.

У 1805 році зав'язки замінили на бретелі, що сприяло більш комфортному одягання. Самі кальсони виготовлялися з бавовни, льону, фланелі.

З появою латексу в двадцятому столітті бретелі замінили гумкою. Приблизно в той же час відомий модельєр Джок запропонував обтягуючий крій кальсони з короткими штанинами, але далеко не всі оцінили перевагу такого варіанту, і деякі країни Європи різко засудили носіння такої моделі.

Між іншим, в інтернет-магазині manline.com.ua ви можете придбати якісні чоловічі труси за найнижчими цінами на ринку!

Після не зовсім вдалого досвіду Джок його колеги переключилися з крою, на тканину виробів. Чоловікам пропонувалося носити білизну з шовку і нейлону. Однак і тут дизайнерам не вдалося догодити клієнтам, так як в такому матеріалі в теплу пору тіло не дихало і потіло, а в більш холодне - мерзлій, що, природно, приносило дискомфорт.

У 40-і роки 20 століття, завдяки американським гаучо, з Америки прийшли труси з кишеньками і наскрізний петелькою. Така модель припала до смаку європейським країнам (Англія, Франція, Швейцарія і т. Д.). Однак радянські чоловіки не сприйняли дану новинку, а носили труси по ГОСТу, який встановив, що найбільш корисними моделями є вільного крою труси з сатину. Забарвлення також була обмежена чорним і синім кольорами.

У 60-і роки на ринок нижньої білизни приходять плавки, виготовлені з еластану зі всілякими яскравими кольорами. Призначалося це білизна, як зрозуміло з назви, для плавання. Ось тут радянські чоловіки не змогли встояти.

Приблизно в цей же час стали популярні джинси і з'явилася потреба в більш зручній моделі трусів під них. І тут дизайнери придумали модель, яка закривала тільки інтимне місце чоловіки, що на противагу сімейним трусам, дозволяла з максимальним комфортом носити так полюбилося джинси.

Починаючи з 80-х років приходять такі бренди, як Кельвін Кляйн, які, мало того, що повернули чоловікам білий колір білизни, так і урізноманітнили фасони самих трусів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора