Відеоспостереження - необхідна складова безпеки

  • Переглядів: 179

У сучасному динамічному суспільстві часом буває досить складно забезпечити безпеку об'єктів і персоналу. Однак системи відеоспостереження дозволяють зберегти будівлю або офіс в безпеці, коли візуальний контроль дає можливість швидко відстежити ймовірну загрозу і попередити охоронні служби про загрозу вторгнення.

Власники офісних приміщень, банків, магазинів і інших громадських місць намагаються обладнати будівлі максимально можливою кількістю камер, що дозволяє забезпечити безпеку майна, персоналу та відвідувачів на найвищому рівні.

За призначенням відеокамери поділяються на модульні системи, міні-камери, корпусні системи, купольні відеокамери, керовані і IP-системи. Всі дані різновиди систем візуального спостереження від https://stack-systems.com.ua/security забезпечують запис подій, що відбуваються, візуальний контроль дій персоналу або клієнтів, а також несуть в собі охоронну функцію.

Монтаж системи відеоспостереження

Щоб організувати систему відеоспостереження, необхідно провести монтаж відеореєстраторів, які займаються безпосередньою обробкою вхідних даних. Усередині реєстратора ставлять жорсткий диск, куди записується масив даних. Через коннектор до зазначеної системи кріпляться камери.

Для приєднання реєстратора до мережі використовують інтернет-з'єднання. Монітор з'єднують з системним блоком, а роутер подає інтернет всім системам.

Найпростіший і найпоширеніший вид системи візуального контролю - аналогове спостереження, коли відеокамера передає сигнал реєстратору, що переводить відомості на монітор. Монтаж даної системи є актуальним при спостереженнях за дрібними об'єктами в режимі онлайн.

Переваги та недоліки систем відеоспостереження

Серед явних переваг установки системи відеоспостереження - можливість запобігання злочинів і швидке розкриття вже скоєних правопорушень. Камери знімають постійно, тому виявити злочинця не складе труднощів.

Залежно від кількості камер і специфіки пристроїв монтаж системи візуального спостереження обходиться недорого. Безпека матеріальних цінностей і персоналу вкрай необхідна, тому витрати на систему візуального контролю себе повністю виправдовують.

Ще один плюс установки системи відеоспостереження - простота монтажу і догляду, коли фахівці в найкоротші терміни виконають всі види робіт, а спеціального догляду за технікою не потрібно. Крім того, аналогове відеоспостереження досить чітко передає картинку, тому завжди можна отримати якісне зображення навіть в темний час доби.

До систем візуального контролю можна підключатися дистанційно, спостерігаючи за тим, що відбувається з будь-якої точки світу. В рамках однієї системи можуть бути з'єднані відразу кілька камер, що дозволяє контролювати обстановку в магазині або офісі.

Провести якісну установку системи відеоконтролю можуть тільки висококваліфіковані фахівці, що володіють достатнім досвідом роботи і навиками. Тоді автоматика буде функціонувати без збоїв і раптових відключень.

З огляду на складність установки великої системи відеоспостереження, практичніше доручити цю роботу сторонньої компанії, тобто на аутсорсинг.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора