Видавці Європи атакують Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 852

В черговий раз проти компанії «Гугл» виступила рада видавців Європи, яка представляє основні інтереси членів ЄС. Цього разу в якості причин висунення звинувачень представниками ради послужили наростаючі проблеми з використанням неавторизованих матеріалів. На загальну думку представників ради видавців, розпочата міра компанії по створенню спеціального фонду для відшкодування завданих збитків французьким видавцям у розмірі 60 мільйонів євро, не є достатньо ефективною і не вирішує основні втрати видавців.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить проживання посуточно в Росії, якщо ви перебуваєте там тимчасово і нема сенсу винаймати житло на місяць.

До Ради видавців ЄС входять представники Німеччини, Великобританії, Бельгії, Австрії, Португалії, Іспанії, Данії, Греції, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Польщі та Швейцарії. До складу цієї організації поки не входить Франція. Анджелла Міллз Уейд, будучи виконавчим директором цієї ради, заявила про те, що подібне неправомірне порушення авторських прав не дає можливості онлайн-пресі забезпечити собі фінансову стійкість за рахунок створення коректного механізму легальної компенсації своїх витрат. Тим самим, позбавляючи можливості розвитку даного виду бізнесу та можливості отримання контенту найвищої якості.

Зараз представники онлайн-видавництв займаються просуванням законопроектів, які обмежать вільний доступ до неякісним матеріалами порушують їх права шляхом їх монетизації, а так само виставленням онлайн рахунків спеціальним агрегатом за використання їхніх статей. У цьому плані реалізації подібного проекту можна виділити Німеччину, в якій домоглися розгляду в Бундестазі законопроекту про порушення авторських прав текстовими сніпперамі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора