Видавництво THQ оголосило себе банкрутом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1221

THQ опублікувала відкритий прес-реліз, в якому визнала себе цілковитим банкрутом. Компанія вже подала до суду заяву, в якій просить захисту від кредиторів. Відзначимо, що такий захист передбачений в одинадцятій статті американського Кодексу законів про банкрутство. Всі активи THQ і саме видавництво за шістдесят мільйонів доларів придбала компанія Clearlake Capital Group.

Друзі сайту: вам можуть знадобитися якісні микрофонные радиосистемы за низькими цінами!

Вона теж звернулася до суду з проханням про закриття угоди протягом найближчого місяця. Треба сказати, що розформування видавництва не відбудеться. Про це заявляють в керівництві компанії. Більш того - враховуючи, що звільнень не передбачається, усі анонсовані до цього ігри все ж будуть випущені. Втім, дати релізу були підкориговані - Stick ot the Trurth, RPG, в основу якої ліг популярний мультфільм Південний парк, вийде не в березні 2013 року, в у другому кварталі. Metro: Last Light і Company of Heroes 2.

Треба сказати, що фінансові труднощі THQ відбувалися впродовж декількох років. Це призвело до того, що ряд проектів був скасований, закрито декілька підрозділів та ігрових студій. У поточному 2013 році THQ втратила право на ігри про бої без правил - ліцензію придбало видавництво EA. Також відомо про звільнення представників топ-менеджменту компанії, наприклад, минулого місяця компанію покинув її фінансовий директор.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора