Вибираємо ювелірні вироби з діамантами

  • Переглядів: 419

З давніх часів не було нічого прекраснішого і витонченішою ювелірних прикрас з діамантами. Про них написано багато легенд, їх наділяють різними символами і таємницями. Важко знайти хоч одну жінку, яка змогла б встояти перед неймовірною красою і властивостями діаманта, що вабить, наче магніт своїми таємницями.

Ювелірна прикраса з діамантом здатне підкреслити чарівність і красу жінки, акцентуючи при цьому увагу на добрий смак і вишуканості жінки. У всі часи становище і статус людини в суспільстві можна було визначити по його ювелірним виробам з діамантами, оскільки вони були символом добробуту і багатства. А з вибором вам допоможе интернет магазин украшений в Украине, в якому наявний великий асортимент та приємні ціни.

Діамант сам по собі легко привертає увагу, підкреслює гідності, і навіть здатний приховувати деякі недоліки свого володаря. Наприклад, кольє гідно підкреслить витонченість і вишуканість підборіддя. Біле золото ідеально підійде власникам засмаглою шкіри, а прикраси з чорних діамантів дуже добре приховають блідість шкіри.

Володарям короткої шиї підійде ланцюжок з кулоном, яка візуально буде надавати довжину, відволікаючи увагу на кулон. Важко знайти жінку, яка не носить кільця, але не всім відомо, що не кожне кільце підкреслює красу рук, а навпаки псує зовнішній вигляд.

Тому, вибираючи кільце потрібно враховувати, що якщо у вас маленька рука, то краще звертати свою увагу на неширокі кільця з невеликими діамантами. Такі кільця підходять більше молодим дівчатам, а жінки старшого віку, можуть спокійно носити кільця з великими каменями. На особливу увагу заслуговують сережки, як ювелірний виріб.

Підібравши сережки правильно, можна підкреслити лінію підборіддя і плеча, а також підкоригувати овал обличчя. Не зовсім красиво і навіть некоректно виглядають ювелірні прикраси з діамантами на повних жінок, одягаючи подовжені або тонкі сережки. Точно також виглядають тонкі ланцюжки і підвіски.

Такі прикраси більше підійдуть молодим дівчатам, які мають довгасте обличчя. Сережки у вигляді смужок надають витягнутий овал обличчя круглолицим жінкам. Що стосується намиста і кольє, то їх одягають на особливі заходи як доповнення до вечірньої сукні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора