Вибираємо септик для дому

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 709

Щоб правильно вибрати септик для заміського будинку, потрібно спочатку врахувати:


 
 - Продуктивність септика, його максимальний залповий скид
 - Рівень грунтових вод на ділянці, де стоїть будинок
 
Якщо ви збираєтеся вибирати септик для будинку самостійно, рекомендуємо ознайомитися з повним списком чинників, на які необхідно звернути увагу при виборі септика.

1. Продуктивність септика
 
Виражається співвідношенням літри / добу і визначає обсяг стічних вод, які може переробити очисна станція за 24 години. Розрахунок необхідної продуктивності здійснюється за кількістю людей, які постійно проживають в будинку. Тимчасово проживають (гості) до уваги не беруться.
 
Середня добова норма витрати води на 1 людину коливається в межах 100-200 л. Відповідно, для сім'ї з трьох осіб цей показник становить до 600 л / добу (3 чол. X 200л).
 
Щоб точно зрозуміти скільки йде води за добу, просто потрібно засікти потребеленія холодної води на лічильниках! Після закінчення 24 годин, ви точно з упевненістю дізнаєтеся споживання і відповідно скільки води піде в септик.
 
Маючи на руках значення добової норми витрати, у вас не виникне питань, який септик для будинку буде кращим.
 
2. Залповий скидання септика
 
Характеризує короткочасне надходження стічних вод з сантехнічних вузлів в каналізацію в обсягах, що перевищують норму витрати. Іншими словами, вказує, який максимальний обсяг стоків септик для будинку може прийняти за один раз.
 
Розрахунок загального обсягу залпового скиду розраховується шляхом підсумовування залпових скидів всієї встановленої в будинку сантехніки.
 
Стосовно до кожного вузла характеристика може мати наступні значення:
 
 - Унітаз - 20 л
 - Раковина / мийка - 15-30 л
 - Душ / Ванна / Джакузі - 200-400 л
 - Пральна / Посудомийна машина - 50 л
 
Септики Vortex призначені для заміських об'єктів і добре пристосовані практично під будь-які сантехнічні конфігурації. Наприклад, якщо у вашому будинку проживає 5 чол. і загальний залповий скид не перевищує 200 л, то краще встановити Vortex 5 системи Combi (ідеально підходить для очищення стоку з душу, раковини, туалету, пральної і посудомийної машини, біде). Якщо більше (на 20-50 л) - Vortex 5 Classik, розрахований на максимальний скидання в 250 л.
 
Увага! Моделі септиків серії Combi з аналогічним показником продуктивності, як і у моделей
Klassik, розраховані на менший обсяг залпового скиду. Vortex 8 Combi - на 300 л, а Vortex 8 Classik - на 350 л.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора