Вибираємо рутокен або етокен

  • Переглядів: 427

Токени випускаються в формі смарт-карт, USB-ключів і гібридів, що мають на увазі використання перерахованих систем. Токени призначені для аутентифікації користувачів в системі ЕГАИС і проставлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) на звітних документах, якими є касові чеки і накладні.

Чи схожі між собою eToken і рутокен?

Найбільш популярними на території Росії вважаються пристрої eToken і рутокен. Перший є розробкою ізраїльської компанії Aladdin Knowledge Systems, яку згодом придбала фірма SafeNet.

Рутокени виробляються вітчизняними компаніями «Актив» і «Алладін Р. Д.». Остання випустила на ринок продукт під назвою JaCarta. Однак експерти кажуть, що пристрій не є російською розробкою, так як функціонує на чужому ПО.

eToken і рутокен сумісні з усіма популярними операційними системами і дозволяють вбудовувати радіопозначки - на цьому збіги в роботі кріптоключа закінчуються.

А якщо ви хочете детальніше дізнатися про jakarta ошибка, тоді відвідайте сайт hidden-file.livejournal.com вже зараз.

eToken і рутокен - в чому відмінності?

На відміну від рутокена, обсяг захищеної пам'яті якого варіюється від 32 і 64 до 128 кБ, eToken розпорядженні лише 72 кБ, з них користувач може розраховувати лише на 47 кБ. У карт і USB-ключів eToken кількість контейнерів КріптоПро CSP не перевищує 10-ти, в той час як для файлів на рутокенах зарезервовано від 7 до 10 логічних дисків. Сертифікація eToken проводиться тільки НДВ4, крім неї рутокен підтримує НДВ3 і ФСБ.

Що стосується брендування, то для eToken ви можете вибрати колір і замовити тамподрук. Рутокен пропонує більш розширені можливості: вибір кольору корпусу пристрою, тамподрук, послуги з гравірування і розробці брендованої упаковки.

Що краще - eToken або рутокен?

Розглянувши обидві системи кріптошіфрованія, експерти приходять до висновку, що JaCarta є спробою імпортозаміщення, причому не найвдалішою. Не маючи власного програмного забезпечення, рутокен є лише копією eToken, але ніяк не незалежним пристроєм.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора