Вибираємо розумний годинник

 • Переглядів: 317Сьогодні розумний годинник є вірним другом мобільних пристроїв. З'явившись на ринку відносно недавно, смарт-годинники встигли стати популярними серед користувачів. Такі пристрої значно спрощують процес експлуатації смартфонів. Більше не потрібно витягувати телефон з сумки або кишені, в поспіху переглядаючи останні виклики. Смарт-годинник пов'язаний зі смартфоном, що дозволяє йому відображати всю останню інформацію про пристрій. 

 

Основні особливості

Гаджети відрізняються наявністю цікавих і корисних функцій. Це не просто маленька конструкція, яка доповнює телефон. Вона сміливо може назватися його зменшеною копією. Залежно від обраної марки і вартості пристрою, вони володіють тими чи іншими можливостями. Приблизний список функцій, якими володіють розумні годинники від c.ua/38-umnye-chasy-smart-watch включає наступні пункти:
 
 • Відображення повідомлень мобільного пристрою - користувач зможе побачити останні дзвінки або повідомлення, які прийшли на його телефон;
 • Робота з будильником або таймером - при цьому користувачу не доведеться використовувати мобільний телефон, щоб виконати потрібну маніпуляцію;
 • Фізична активність - прилади мають здатність рахувати кроки, кількість згорілих калорій або навіть вимірювати пульс свого володаря;
 • Телефонні дзвінки - сучасні моделі дозволяють не тільки побачити дзвінок, але також і повноцінного відповісти його, навіть не торкаючись до смартфону;
 • Вихід в інтернет - розумні часу дає змогу дізнатися соціальні мережі, слухати музику або навіть дивитися фільми;
 • Допомога - багато моделей здатні зафіксувати падіння свого володаря і подати сигнал про те, що трапилося наявними контактам.
   

Крім цього розумні годинник відображають час, дату і погоду, як їм належить за призначенням. Деякі володіють стійкістю до води, що дозволяє не розлучатися з ними ні на хвилину. Однак такі моделі відносяться до більш "люксовому" сегменту і обійдуться покупцям в більшу ціну.

Сумісність

Деякі марки розумних годинників підійдуть для декількох різновидів смартфонів. Це не відноситься до яблучної продукції. Новомодні Apple Watch працюють тільки з айфонами. До того ж це має бути не застаріла модель, оскільки тут дуже важлива версія використовуваної iOS.

Інші гаджети можуть використовуватися на всіх телефонах, чиє програмне забезпечення не нижче версії Android 4.4. Мова йде не про китайські підробки, в роботі з якими можуть відбутися непередбачувані події. З цієї причини важливо віддавати перевагу оригінальної продукції і не гнатися за заниженими цінами.

Без телефону

Багато хто замислюється про можливість використовуватися розумні годинник в сольному варіанті. Багато смарт-годинників розраховані на одиночне використання. Деякі мають на увазі вставку SIM-карти і повноцінне використання в якості міні-смартфона.

Деякі деталі

Купуючи розумний годинник, важливо приділяти увагу деяким аспекти:
 
 • Зарядка - пристрій має потребу в регулярному заряджанні і може розрядитися швидше смартфона;
 • Вода - стандарт захисту IP68 дозволяє використовувати годинник під водою;
 • Дизайн - кожна марка відрізняється власним дизайном смарт-годинників.
 • Багато виробників випускають окремі ремінці для розумних годин, що дозволить вносити зміни в дизайн пристрою.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора