Вибираємо проектно-будівельну компанію у Києві та області

  • Переглядів: 353

Ринок будівництва Києва та Київської області перенасичений компаніями-забудовниками. І якщо вам потрібно побудувати якийсь об’єкт, провести ремонт або реконструкцію вже існуючої будівлі, то обрати надійного підрядника буде досить непросто. В сьогоднішній статті хочемо висвітлити основні аспекти, на які треба звернути увагу під час підбору підрядної будівельної організації.

Незалежно від того, наскільки масштабним є ваше будівництво, є перелік основних параметрів, котрим повинна відповідати кожна підрядна будівельна компанія. Всі поради будемо давати з висновків, які ми зробили під час приватної бесіди з директором компанії КМ Буд (https://kmbuilding.com.ua) Козаком Михайлом Михайловичем.

  1. Першим етапом підбору підрядника має буди оцінка пропозицій декількох будівельних фірм. Це щось на кшталт тендеру, який проводять державні підприємства. Ви маєте окреслити для себе певний перелік фірм, з якими потім домовитись про персональну зустріч у них в офісі. Зрозуміло, що всі цифри будуть досить приблизними, оскільки для детальної оцінки та складання кошторису на будівництво, спеціалістам компанії треба виїжджати на ваш об’єкт та дивитися все більш детально.
  2. Якщо вас влаштовує цінова пропозиція декількох фірм-забудовників, час застосувати другий критерій відбору. Другим кроком має бути безпосередньо вибір кінцевого підрядника, який має ґрунтуватися на таких параметрах, як наявність повного переліку дозвільної документації на виконання будівельних робіт. Слід також звернути увагу на термін існування фірми на ринку, він має бути щонайменше 3 роки. Також зверніть увагу на постійність кадрів, обов’язково слід ознайомитись з відгуками попередніх замовників.
  3. Наступний крок – це заключення договору на певний перелік робіт з обраним підрядником. У кожної організації має бути свій зразок договору, а також наявні всі необхідні супутні документи, такі як: докладна кошторису на будівельні роботи та матеріали, графік робіт та етапів будівництва, технічне завдання, тощо. На даному етапі радимо залучити юриста, який має досвід оформлення договорів на будівельні роботи.

Перевагами під час обрання тої чи іншої будівельної компанії має бути наявність власного дизайнерського бюро, та наявність штатних вузькопрофільних фахівців з різних видів робіт, що позбавить потреби залучати таких на умовах субпідряду. Також вагомою перевагою буде технічний нагляд та гарантія на виконані роботи.

Сподіваємось, дана інформація була для вас корисною. Свої питання можете задати у коментарях.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора