Вибираємо ліжко для спальної кімнати

  • Переглядів: 558

Без сумніву, ліжко є одним з найбільш значущих предметів будь-якого сучасного інтер'єру. Саме ліжко займає головне місце в спальній кімнаті і багато в чому визначає її загальне оздоблення. Отже, до вибору ліжка необхідно підходити продумано і ретельно. В іншому випадку ліжко не буде відповідати загальному оздобленню, порушуючи гармонію інтер'єру.

Вибираючи ліжко, необхідно чітко розуміти, що його узголів'я - не тільки декоративний елемент. Це ще й опора для подушок, а також захист стіни від різних забруднень. Коли справа стосується головах, може бути два варіанти вибору. Перший - «монолітний», тобто невіддільне від ліжка узголів'я. Другий - як нескладно здогадатися, узголів'я знімне.

В процесі вибору кровати в стиле модерн потрібно також враховувати її оформлення. На сьогоднішній день існує величезний вибір ліжок для спальних кімнат, тому, вперше вибираючи подібні меблі, мимоволі губишся, якій моделі віддати перевагу. Тут можна порадити тільки одне - ліжко повинне повністю відповідати загальному оздобленню приміщення, де воно буде стояти.

Однак ліжко, як згадувалося вище, є центральним елементом спальної кімнати. Відповідно, її оформлення має бути і оригінальним. Підібрати ліжко, що відрізняється оригінальним оформленням і повністю відповідає оздобленню того чи іншого приміщення, завдання досить непросте. Може навіть знадобитися допомога професійного дизайнера.

Що стосується розміру ліжка, його можна вибирати, грунтуючись виключно на особистих смакових перевагах. Скажемо тільки, що для ліжок стандартного розміру набагато легше підібрати постільну білизну, ніж для ліжок нестандартних габаритів. Втім, постільна білизна завжди можна замовити в спеціалізованій швейній майстерні, тому це не така вже й велика проблема.

Слід пам'ятати і те, що ліжко складається не тільки з елементів, що формують її каркас. Сплять люди, все-таки, чи не на каркасі, а на матраці, вибір якого не менш складний, ніж покупка самого ліжка. Головне, щоб матрац був довговічним, тому що саме на нього будуть припадати основні навантаження в ході використання ліжка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора