Версія Firefox для сенсорних екранів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 876

Компанія Mozilla запропонувала бета-версію свого браузера, оптимізованого для роботи із сенсорними дисплеями. Програма розрахована на OC Windows 8 і підтримує також класичний режим роботи.

Вас може зацікавити якісний та захоплюючий отдых на косе беляус, який обійдеться вам досить дешево, проте ви залишитесь задоволеним сервісом та послугами!

За тестами, проведеними компанією ArsTechnica, на планшеті фірми Samsung новий браузер перевершив стандартний InternetExplorer 10. Хоча за заявами компанії ця версія залишається ще недопрацьованою. У ній немає плеєра, масштабування, можливості прокручувати сторінки за допомогою клавіатури, а також за допомогою сенсорного екрану скористатися мишкою поки не можна.

Новий інтерфейс не дозволяє використовувати розширення, звичайні для Firefox. Движок у браузера залишиться Gecko, хоча за заявами розробників, передбачається тісна інтеграція з новим інтерфейсом Metro. З'явилося повідомлення про випуск браузера з вбудованою функцією пошуку Bing від Microsoft, на додаток до вже існуючих версіями Firefox з вбудованими версіями пошукових систем: Яндекс, Yahoo і так далі. Залишається додати, що компанія Microsoft також оновила свої додатки для мобільних пристроїв перед випуском OC Windows 8.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора