Великі виробники продовжують відмовлятися від Windows RT

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1235

Windows RT - одна з спірних операційних систем , яка наділена всіма мінусами їхніми , але має дуже мало плюсів. При тому , що вона позиціонується (і в дійсності є ) «мобільною » операційкою для планшетних комп'ютерів , зовнішній вигляд RT практично скопійований з останньої версії «повної» Windows 8. Це багатьом здається дивним , адже , якщо нічого спільного між повноцінною « виндою » і цим програмним продуктом немає ( а це дійсно так - схожість тільки зовнішня , створена самою ж компанією ) , навіщо робити , майже що « повну » копію , зберігаючи всі мінуси інтерфейсу і не додавши нічого кардинально нового?

Через відсутність додатків , а також , названих вище причин , Windows RT практично не набула поширення. Крім того, у даної системи не було « залізної » підтримки з боку виробників ( вийшли лише кілька планшетів від компаній , які потім відмовилися випускати пристрої на цій операційці через їх низькі продажі). Проте якщо раптом ви стали власником такого пристрою, ви можете швидко його продати, подавши безкоштовні оголошення.

 Зараз ніхто не випускає нічого нового на Windows RT , деякі компанії заявили публічно , що не працюватимуть з цією ОС , інші ж « мовчки » згорнули діяльність, навіть не заявляючи про свої плани і причини даного вчинку публічно . До них приєдналася і Lenovo зі своєю офіційною заявою ( на прес -конференції Нік Рейнольдс сказав , що зараз не потрібно робити вибір між продуктивністю і часом роботи , так як нові чіпи Intel дозволяють поєднати ці 2 параметра в одному пристрої , тому, у найближчому майбутньому , варто очікувати тільки планшети і « трансформери » під керуванням повноцінної вісімки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора