Вдосконалений пошук по Яндексу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1093

Компанія Яндекс займається вдосконаленням пошуку по сайту, тому днями з'явилася нова можливість: вебмастер тепер буде редагувати самостійно підказки для пошуку на своєму ресурсі, тим самим пошук буде значно покращено.

 

Багато користувачів відзначають про недоліки стандартної технології, формує пошук, а сама компанія визнала, що вона далека від досконалості, оскільки все частіше стали з'являтися випадки, коли система не ставить підказки на потрібні позиції, що не обробляє ключові слова і не включає найбільш важливі матеріали, на які відвідувачі повинні акцентувати свою увагу. Тож тепер спеціалісти компанії також вказали, що навіть недорогой хостинг ніяким чином не впливає на ранжування сайту в яндексі.

Перетворення, проведені в системі пошуку, допомогли усунути всі ці недоліки. Пошукові підказки будуть виправлені, зайві втечуть, а нові додадуться. Всі підказки будуть розставлені з повним урахуванням з пріоритету, тим самим пошук на Яндексі буде доставляти відвідувачам одне задоволення.

Сам процес редагування не представляє нічого складного. Вебмастер буде враховувати всі нюанси, серед яких опція пошуку за певними видами документів, за спеціальним розділів сайту, за ключовими словами, певних дат та інші.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора