Вчені працюють над інтерактивним пошуком

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1659

Науковим колективом з Університету Глазго ведеться розробка унікальної пошукової системи. Новинка називається Smart. Ця система відрізняється можливістю використання самої різної інформації - відео з камер спостереження, звуки з мікрофонів і ряд інших даних, отриманих від різного роду датчиків.

На думку розробників, подібна концепція знайде застосування в так званих, розумних містах, де сукупність датчиків і інших джерел інформації, об'єднаних у мережу, дозволить отримувати необхідний обсяг даних. Структура пошукового двигуна багатошарова - сам пошуковик стане обробником даних і сполучною ланкою між системами отримання інформації та користувачами. Smart базується на відкритому пошуковому движку Terrier. Його розробка ведеться в Університеті Глазго з 2004 року.

На думку Ладха Оуніса, що представляє групу розробників, повноцінне впровадження подібних систем буде можливо не раніше 2024 року, але вже зараз можливе використання окремих напрацювань і концепцій. Варто відзначити, що крім вчених з Глазго, над проектом працюють розробники з Лондонського Імператорського коледжу, вчені НДІ інформаційних технологій в Афінах і Сантандері, а також співробітники наукової лабораторії IBM в Хайфі. Крім того, розробкою зацікавилися кілька IT-компаній в Іспанії, Італії та Греції.

Друзі сайту: игрушки для детей


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора