Вартість сервісу оренди житла Airbnb зросла на 3 мільярди доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1012

Ринкова ціна сервісу оренди житла через інтернет Airbnb зросла на 3 мільярди доларів і зараз становить 13 мільярдів доларів.

 За даними The Wall Street Journal, вартість сервісу була оцінена під час переговорів власників з інвесторами. На цій зустрічі обговорювалася можливість в приватному порядку продати акції, що належать співробітникам компанії. Сума операції може становити близько 50 мільйонів доларів, але при цьому оцінка сервісу і умови угоди можуть бути змінені.

Дізнайтесь більше про орд пограничники на сайті ord-02.com та будьте в курсі останніх новин про пограничників!

Якщо договір про продаж все-таки буде підписаний, то власники Airbnb не притягнуть додаткових коштів, оскільки нові акції не будуть випущені. При цьому співробітники зможуть перевести в готівку свої активи. Дана практика заохочення працівника популярна в багатьох IT-компаніях.

На даний момент Airbnb є одним з найбільших і популярних технологічних стартатов, який ще не проводив первинне розміщення акцій на біржі. Нагадаємо, що в квітні нинішнього року, в рамках одного з раундів інвестицій компанія була оцінена в 10 мільярдів доларів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора