«ВКонтакте» запускає нову рекламну систему

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1509

На цьому тижні стало відомо, що найбільша російська соціальна мережа «ВКонтакте» має намір переглянути порядок подачі реклами на своїх сторінках. Для цього «ВКонтакте» організувала спеціальну рекламну мережу.

Її зміст і призначення зводиться до того, що реклама сторонніх організацій буде менше, її подача буде обмежена, крім реклами, яка подається самою мережею «ВКонтакте».

На сайті http://asepta.ru/ ви можете знайти детальну інформацію про бальзами, пасти і вітаміни для зубів, а також замовити їх за доступними цінами!

Представники компанії заявили, що давно збиралися навести порядок серед реклами, яка подається «ВКонтакте». Створення уніфікованої рекламної мережі дозволить відбирати лише високоякісну і позитивну рекламу, відкидаючи сміття і негатив.

За деякими даними, нова рекламна мережа вже почала приносити непогані доходи. Підключилися до неї розробники, даючи рекламу, отримують більший прибуток у порівнянні з іншими рекламними системами. Обслуговує рекламну мережу центр Social Tank.

Не варто забувати, що весна - це тільки старт для запуску рекламних систем. До кінця року очікується підвищення доходу від кожного оголошення в мережі на 50-100%. Саме такі прогнози роблять маркетологи.

Очевидно, що вигідні пропозиції з розміщення реклами привернуть велику кількість рекламодавців. Їх точна кількість поки невідома. Мережа висунула свою умову: рекламу зможуть давати сайти, відвідуваність яких не менше 300 осіб на день, а також сайти повинні знаходиться на платних хостингах.

Розширення рекламних можливостей «ВКонтакте» шукатиме за рахунок користувачів, а точніше їх соціально-демографічного становища. Саме так чинить Facebook. Це робиться для того, щоб подається реклама була цікава.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора