У третьому кварталі 2014 виручка «Мегафона» зросла на 4,5 відсотка

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 874

У період з січня по вересень нинішнього року виручка оператора зв'язку «Мегафон» по МСФО збільшилася на чотири з половиною відсотка порівняно з показниками за аналогічний період 2013 року. В грошовому еквіваленті вона становить 81 мільярд рублів.

Якщо ви хочете попрактикуватися в англійській, тоді 9 урок Полиглот може стати вам в нагоді.

Основну частину виручки оператору принесли послуги доступу в інтернет. Всього за дев'ять місяців з початку року виручка від передачі даних стала вище на більш ніж на сорок відсотків порівняно з трьома кварталами 2013 року. У звіті «Мегафона» зазначено, що плата за послуги інтернету принесли компанії 49,5 мільярда рублів.

При цьому чистий прибуток оператора зв'язку в третьому кварталі впала майже на 16,5 відсотка порівняно з торішніми даними. За ці три місяці компанія заробила 12,8 мільярда рублів.

Також в звіті «Мегафона» згадується, що зниження виручки відбулося через коливання курсу рубля по відношенню до долара, тому компанії довелося переоцінити свої зобов'язання. При цьому падіння чистого прибутку виявилося менше, ніж зниження курсу рубля і склало 40 відсотків.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора