У гри Cut The Rope буде продовження

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1608

alt

Студія ZeptoLab оголосила про свій намір випустити продовження головоломки Cut The Rope . Гра , згідно з даними Polygon , з'явитися у продажу вже взимку . Точної дати виходу проекту , його вартість і список платформ поки не розголошується. За словами представників студії , друга частина буде повноцінним сіквелом першої гри . У ній з'явиться нове інтерактивне оточення , а ігрова механіка зазнає значних змін .

Також у Cut The Rope 2 з'являться нові персонажі і нова лінія сюжету. Крім того , одночасно з виходом гри стартує новий сезон серіалу « Om Nom Stories » про основного героя гри , милого зеленого монстра . Перший сезон короткометражного відеопроекту вийшов у світ на початку цього року. Гра про Монстрика Ам Ням , який дуже любить цукерки , з'явилася у продажу в 2010 році.

У головоломці потрібно спробувати нагодувати зеленого монстра , збираючи зірочки , які є на кожному рівні. Після релізу основної гри з'явилися її версії Cut the Rope Experiments і Cut the Rope Time Travel . Перша гра про Ам Няме призначалася для платформ iOS , Andrоid , Mac OS X , Windоws , Windows Phone , Symbiа і деяких інших. Пізніше проект був портований на ігрову консоль 3DS .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора