У чому переваги котеджного селища?

  • Переглядів: 522

В останні кілька років у нас дуже активно розробляються котеджні селища, які тут же заселяються жителями столиці. Кількість подібних селищ зростає з кожним роком, а самі по собі вони знаходять неймовірну популярність.

Основна причина полягає в тому, що якась віддаленість від столиці дозволяє вести більш спокійний і розмірений спосіб життя. Якщо Ви переїжджаєте всією сім'єю, тоді Ви дуже скоро зрозумієте, що котеджне селище - це найкраще місце для життя! Тут немає звичного Вам гулу машин з прилеглої траси, немає галасливих сусідів по квартирі, які не дають Вам спати ночами. Тут панує гармонія!

Так само не менш важливий і екологічний фактор. Хоч столиця зовсім недалеко від Вас, тим не менш, відчутні зміни в стані повітря і грунту можна вловити. Дихається легше, овочі і фрукти смачніше, все буквально дихає життям! Так як екологія набагато краще, то і хвороби і різні нездужання будуть мучити Вас все рідше і рідше.

Зверніть свою увагу, що будівельна компанія Silbud пропонує високоякісні котеджі для проживання в екологічно чистій зоні. Ви можете придбати житло своєї мрії за цілком вигідною ціною вже сьогодні!

Навколо Вашої ділянки неймовірна кількість дерев, та й всі вулиці теж прикрашені живими огорожами, що робить Ваше життя схожою на європейську.

Підмосковні котеджні селища знаходяться недалеко від столиці, а це означає, що до роботи Вам добиратися буде недовго. До того ж їхати Вам доведеться по іншим трасах, на яких пробки трапляються у багато разів рідше.

Якщо порівняти вартість котеджу з квартирою в столиці, то Ви будете приємно здивовані. За ті гроші, які Ви б витратили на 3-х кімнатну квартиру для всієї родини Ви можете придбати окремий будинок, та до того ж і всю ділянку повністю! Можете влаштувати сад у дворі, побудувати там альтанку або навіть свій басейн.

Хіба це не чудово?

Разом з будинком у Вас з'являється справжня свобода. Свобода від сусідів, від гнітючої обстановки, свободою в діях і т.д. Придбання будинку в котеджному селищі може стати Вашою найвдалішою покупкою в життя.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора