У Instagram представили зразок того, як буде виглядати реклама

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1315

Як обіцялося раніше , фотосервіс Instagram представив своїм користувачам докладний опис того , який зовнішній вигляд буде у рекламних постів , які незабаром мають з'явитися в призначених для користувача стрічках. Розміщені рекламні фотографії та відеоролики будуть відзначені словом « sponsored » , тобто « Просуває ». Ця позначка буде знаходиться вгорі сторінки на правій стороні посту. Раніше в цьому місці знаходилися зазвичай час публікації .

Для того , щоб дізнатися більше про принципи роботи реклами в Instagram , необхідно натиснути на напис . При цьому кожен користувач має можливість при бажанні залишити свою думку з того чи іншого рекламному оголошенню , вказавши , наприклад , що йому не сподобалося і чому. Нагадаємо , звістка про те , що Instagram почне розміщувати на своїх сторінках рекламу , з'явилася ще на початку жовтня.

Представники фотосервісу тоді повідомили , що подібне нововведення на першому етапі торкнеться лише користувачів із США . При цьому в компанії запевнили , що реклама ні в якому разі не буде захаращувати простір веб - сторінок. Більше того , відмінною рисою реклами стане її якість і захопливість . Таким чином , це дозволить не втратити головну функцію Instagram - публікувати відео- та фотоматеріали .

Друзі сайту: можливо вас цікавить стоимость бильярдного стола, якщо ви хочете встановити собі такий стіл вдома і весело проводити час з друзями, граючи в більярд!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора