У Google Chrome знайшли вразливість!

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1268

Компанія Google відома багатьма своїми продуктами і зараз є мало не всюдисущої , у неї є своя операційна система як для ноутбуків / комп'ютерів , так і для мобільних пристроїв (на даний момент - найпопулярніша серед всіх , мова йде звичайно про андроїда ) . Але неможливо , як ми знаємо , створити ідеальний продукт , відповідно часто можна спостерігати скарги на « баги » тому чи іншому продукті компанії, деякі з яких дійсно становлять небезпеку для користувачів!

 Приміром , нещодавно один з ізраїльських програмістів виявив уразливість в браузері Chrome , яка дозволяє стежити за всім , що вимовляє користувач біля свого комп'ютера без його відома ( звичайно, необхідно мати підключений мікрофон або веб -камеру для передачі звуку) ! Про цю « діру» повідомили компанії , однак її ще не заклали .

Все досить просто - як відомо , в браузері є « розпізнавання голосу» , яке користувач може включити і віддавати голосові команди браузеру , або ж здійснювати пошук в гуглі за допомогою голосу - дуже зручно , проте зловмисники за допомогою обманних маневрів можуть включити передачу голосу на сайті без дій користувача , до якого у них є доступ , щоб « підслухати » людини ! Розробники запевняють , що функцію можливо включити тільки користувачеві в налаштуваннях і ніхто інший зробити це не зможе , але вже були прецеденти , так що радимо особисто піклуватися про свою безпеку !

Друзі сайту: ви можете смотреть фильмы онлайн безкоштовно та у високій якості!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора