У Франції винесений перший судовий вирок за новим законом про боротьбу з піратами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1352

Як повідомляє інформаційне агентство Agence France-Presse, вчора в місті Бельфегор місцевий суд виніс перший в країні вирок у справі про порушення авторських прав, керуючись новим законом про порушення авторських прав.

В рамках нового законодавства по боротьбі з піратством, чоловіка зобов'язали виплатити штраф у розмірі 300 євро. Цікаво, що за завантаження пісень популярної виконавиці Ріанни порушник закону загрожував штраф до 1500 євро. До речі, сам 40-річний обвинувачений стверджував, що пісні були викачані його дружиною.

Нагадаємо, що в 2009 році агентство по боротьбі з піратським розповсюдженням контенту Hadopi було наділене правом здійснювати розсилку попереджень користувачам, підозрюваних у піратському скачуванні. Відзначимо, що інтернет-провайдери Франції зобов'язані подавати особисті дані таких користувачів. Крім цього, Hadopi може звертатися до суду з позовами проти викритих у піратстві користувачів, які не відреагували на три відправлених агентством попередження. За два останні роки такі позови були подані проти 14 користувачів.

Видання TorrentFreak констатує, що закон передбачає відповідальність користувача, на ім'я якого зареєстровано підключення до мережі, при цьому неважливо, хто саме скачував контент.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора