У 2013 році ФАС всерйоз зверне увагу на доходи соціальних мереж

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1494

Вперше з моменту появи соціальних мереж ними серйозно займеться Федеральна антимонопольна служба Росії. У поточному році нею буде докладно досліджуватися цей ринок з метою з'ясування обсягів доходів, одержуваних за рахунок реклами і платних сервісів. Нагадаємо, що минулого року увага ФАС було зосереджена на дотриманні інтернет-ресурсами законодавства про рекламу, зокрема, заборон на просування сигарет і алкоголю.

Саме тоді Facebook і Mail.ru залучили до себе особливу увагу контролюючих органів. Основним завданням ФАС стане створення системи контролю і регулювання діяльності російськомовного ринку непрофесійних соціальних мереж. Такі ресурси, як LinkedIn, поки не входять в сферу інтересів даного дослідження. За кількістю користувачів соціальних мереж Росія займає одне з провідних місць у світі, поряд з такими країнами, як США, Китай, Індія та Бразилія.

У найближчі роки експерти прогнозують 70% зростання числа зареєстрованих на цих ресурсів акаунтів. Не дивно, що мільярдні доходи, одержувані соціальними мережами за рахунок реклами і платних сервісів, всерйоз зацікавили відповідні державні органи.

Друзі сайту: можливо вам знадобиться кровельное покрытие - битумная черепица за доступними цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора