Twitter пропонує участь в опитуваннях

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1051

Twitter з жовтня безпосередньо в сервісі відкриває можливість створення опитувань, в якості учасників яких будуть користувачі ресурсу.

 У стрічці новин користувачів буде розміщений твіт, що пропонує стати учасником опитування. Всі бажаючі взяти участь безпосередньо на сайті або ж за допомогою мобільної версії зможуть відповісти на запитання.

Від користувачів потрібно відповісти на запитання про який-небудь з рекламодавців, вибравши потрібний варіант із запропонованих. Завдяки даному сервісу компанії об'єктивно оцінять ефективність своєї рекламної кампанії і маркетингових досліджень.

Зараз робота сервісу відповідей на опитування здійснюється в режимі тестування, доступ до них мають деякі з партнерів Twitter. Інші компанії зможуть скористатися послугою опитувань з початку наступного року.

Ресурс давно працює в даному напрямку. Спочатку можна було використовувати тестові записи. Після з'явилася можливість перегляду прикріпленого контенту, де були посилання на різні новини і відеоматеріали. Влітку глава сервісу мікроблогів Twitter висловлювався про можливість появи на сайті опитувань, тестів і вікторин.

Можливо вам потрібне якісне белое постельное белье на retown, яке ви можете придбати за досить вигідними цінами в інтернет-магазині retown.kiev.ua


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора