Туристична віза в Канаду: як отримати і що потрібно?

  • Переглядів: 737

Якщо ви хочете приїхати в Канаду на короткий період часу, зазвичай до 6 місяців, вам потрібно отримати візу тимчасового резидента (Temporary Resident Visa (TRV). У цій категорії є різні види віз в залежності від мети вашої поїздки в Канаду. Один з цих видів - віза відвідувача (Visitor Visa) або туристична віза (Tourist Visa).

У цій статті розглянемо докладно, що таке туристична віза http://visas.kz/visas/46 і як її отримати.

Що таке туристична віза в Канаду?

Туристична віза - це один з видів візи тимчасового резидента. Вона дозволяє вам приїжджати в Канаду з такими цілями:

  • подорож;
  • відвідування сім'ї.

З туристичною візою ви можете приїхати на пункт в'їзду в Канаду і попросити дозволу припинити кордон. Співробітники національної прикордонно-митної служби (Canadian Border Patrol) вирішать, чи пускати вас на територію Канади, в залежності від ваших документів і ситуації. Якщо у вас є віза і прикордонники переконалися, що у вас немає злочинних намірів, то ви пройдете митний контроль і зможете почати подорож або сімейний візит до Канади.

З такою візою вам можна подорожувати по Канаді до 6 місяців, якщо це дозволяє ваше фінансове становище. Віза відвідувача не дає вам права отримати Канадські документи і залишитися в країні назавжди. Крім того, ви не зможете вчитися і працювати в Канаді, а також користуватися медичним обслуговуванням та іншими привілеями громадян та постійних резидентів Канади.

Як подати заявку на отримання туристичної візи в Канаду?

Більшості мандрівників для в'їзду в Канаду доведеться отримувати візу, хоча є країни, громадянам яких потрібно тільки електронний дозвіл на поїздку (Electronic Travel Authorization (eTA). А є і країни, громадяни яких можуть в'їжджати в Канаду просто за своїм паспортом, без візи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора