Третя версія сервісу Гугл

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1015

Третя за рахунком версія "Google Shopper" була показана широкому колу користувачів. Ця модифікація була розроблена для пристроїв на платформі «Андроїд». За допомогою неї стане більше додаткових можливостей для здійснення покупок у свята. А це дуже актуальна проблема, особливо напередодні різдвяних і новорічних урочистостей.

Гугл досить активно просуває свій мобільний сервіс. Також керівництво компанії стверджує, що вісімдесят відсотків усього кількість користувачів планшетами і смартфонами збираються використовувати нову версію сервісу для того, щоб ходити за покупками стало набагато легше. Цей додаток може бути використано, щоб порівнювати вартості товарів, а також отримувати інформацію про місцезнаходження найближчих торгових точок.

Мало хто собі уявляє свята без хороших подарунків. Особливо, якщо ви люите дарувати близьким радість. Перед новорічними святами Ви можете lego creator купить за доступними цінами в українському інтернет-магазині іграшок, товарів для мам та дітей panama.ua, якщо ви чи ваша дитина полюбляєте якісні конструктори lego creator. Саме в цьому інтернет-магазині ви зможете знайти найкращий асортимент іграшок та, зокрема, конструкторів за вигідними цінами! Тому поспішіть придбати поки найкращий товар не розібрали та порадуйте свою дитину якісною іграшкою!

Як доповнення будуть показані всі наявні акції та знижки. Виходить, що в одному місці зібрано максимальну кількість даних, що описують асортимент товарів і спеціальних пропозицій. Оновлення будуть стосуватися тільки заголовної сторінки, плюс буде спрощена навігація і пошук товарів з додатковою можливістю перегляду більшої кількості зображень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора