Траст в Гонконзі: особливості та переваги

  • Переглядів: 425

Гонконг, як міжнародний центр, постійно знаходиться в розвитку своєї фінансової галузі надання послуг, тому економічне зростання тут має хороші показники.

Гонконг вже багато років є відомою юрисдикцією для офіційної фіксації різних організацій, трастів, необхідних для міжнародних відносин бізнесу. Будь-який бажаючий може прибутково зареєструвати траст в цьому китайському місті. Трастове законодавство давно визнано 1-им із сприятливих по всьому світу. Траст в Гонконзі - це надійне збереження фінансових ресурсів, які кожна людина в індивідуальному порядку хоче зберегти для здійснення в подальшому тих чи інших цілях.

Чому вигідно реєструвати траст саме в Китаї?

Всім відомо те, що траст створюється засновником. Контролюється і управляється він конфіденційним власником, що працює від імені творця, який передав свої активи в приватне володіння трасту. Першочерговим пріоритетом офіційної фіксації цього ефективного інструменту в Гонконзі вважається наявність відстрочки, пов'язаної з податковими платежами. Головною характеристикою трасту вважається те, що його майно не буде належати ні засновнику, ні бенефіціару, ні керуючому. Тобто траст в Гонконге іншими словами можна назвати самостійним власником, який пов'язаний зі своїм творцем і набувачем. До переваг трастів в Китаї відносять:

  • конфіденційність;
  • відсутність вимог щодо фінансових звітів;
  • невисоке оподаткування;
  • не потрібно реєструвати документацію;
  • розташування активів за бажанням самого засновника;
  • дозвіл на володіння трастом нерезиденту міста.

Так тут немає ніякого контролю за валютою. Це стабільна структура, в якій відсутній податок на успадкування. До популярних трастам можна віднести інструмент дискреційний, з обмеженою інвестицією, а також траст, що захищає активи. Природно, що будь-який траст має свою мету, тому фінансові ресурси кожен може зберегти для того, щоб здійснити в майбутньому свої цілі і витратити гроші на необхідні цілі, закладені за контрактом з тієї або іншою організацією.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора