Трансплантація волосся: переваги

 • Переглядів: 101
З багатьох причин не всі люди мають густе і блискуче волосся. Незалежно від статі, типу волосся і статусу можна облисіти. Одним зі способів боротьби з облисінням є пересадка волосся. Давайте прочитаємо про цю процедуру нижче.

Що це за процедура?

Варто зазначити, що пересадка волосся - це хірургічний процес, при якому волосяні фолікули пересаджують на ділянки часткового або повного випадіння волосся. Волосся беруться з потилиці і додаються на ділянки облисіння. Цей метод добре працює при лікуванні облисіння, викликаного спадковими факторами.

Це робиться майже без використання седації і має 2 техніки:

1. Прибирання смуги.
2. Витяг фолікулярного вузла.

Переваги пересадки волосся:
 • Оскільки це медичний метод лікування, нема потреби в будь-якій іншій формі росту волосся. Імплантоване волосся буде продовжувати своє зростання.
 • Ця процедура робиться одноразово.
 • Зазвичай ніякі гроші не вважаються платою за консультацію, тому мати на увазі той факт, що це не дорого - велике полегшення.
 • Пересадка волосся дуже ефективна, ніж будь-яке інше штучне лікування.
 • У разі, якщо людина чутливий до втрати свідомості, цей процес може управлятися часткової анестезії.
 • Ще одним великим перевагою є те, що трансплантація волосся забезпечує рівномірність розподілу волосся. Метод працює на оптимізацію загального розподілу фолікулів, і він залишається недоторканим.
Також можна виявити наступні переваги:
 1. ​​Естетичні зміни. Найбільшою перевагою трансплантації волосся є естетична зміна, яку людина отримує після завершення лікування. Це надає більш молодий вид і підвищує внутрішню впевненість як в соціальному, так і в діловому взаємодії.
 2. Підвищення самооцінки. Передчасне випадання волосся може бути руйнівним для деяких людей, що руйнують їх впевненість. Можливість повернути собі більш молодий вид, особливо коли ознаки старіння проявляються передчасно, завжди покращує їх погляди на життя.
 3. Лікування. Одним з наукових переваг лікування є те, що волосся, які відростають назад, є однорідними і залишаються недоторканими протягом тривалого часу. Метод гарантує, що загальний розподіл фолікулів не зміниться.
 4. Натуральне волосся. Пересадка волосся імітує зовнішній вигляд оригінального волосся. У цьому лікуванні використовуються фолікулярні трансплантати, що містять тільки кілька волосин. Потім фахівці стратегічно розміщують ці невеликі трансплантати над головою, щоб відтворити повну природну шевелюру. Оскільки реципієнт також є донором, волосся в кінцевому підсумку виглядають абсолютно природно.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора