Tizen OS не мертва

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1437

Зараз всі великі виробники смартфонів і планшетів працюють в основному з операційною системою Android, розробкою якої займається Google. До «великих» можна сміливо віднести таких гігантів індустрії як Sony, LG, HTC, і, звичайно ж Samsung (ця компанія є одним з лідерів - її пристрою користуються найбільшою популярністю в IT-індустрії). Буквально кілька років тому, коли андроїд ще не була так популярна, у Самсунг з ринком телефонів і смартфонів якось не ладилося - «дзвонилки» вважали за краще брати від Nokia, смартфони також (за винятком тих, які працювали на Windows Mobile - подібні пристрої випускали різні виробники, і сумісного в тому числі - але не надто успішно).

Однак разом з андроїдом злетіла і Samsung, яка випускала досить хороші пристрої на цій операційці. І ось, коли компанія піднялася «на вершину Олімпу», в керівництві зрозуміли, що жити одним лише андроидом - не варіант. Так як ця операційна система їм не належить і трапитися може все що завгодно, тому вирішили приступити до плану «B» - розробити власну операційну систему, після чого зробити її «масової» - благо грошей і сил у компанії для цього має вистачити з лишком.

Нова операційна система, яка розробляється компанією Intel (процесори цієї компанії будуть, по ідеї, в пристроях, що працюють на «спільної» ОС) і Samsung отримала назву Tizen. Її повинні були вже анонсувати, однак анонс незадовго до фінальної дати скасували. Один з популярних російських блогерів і оглядачів техніки - Ельдар Муртазін, висловився, що операційка вже «мертва», при тому, що ще не "народилася».

На цей випад у свій бік представники Samsung відповіли блискавично - вони заявили, що зараз ОС розробляється повним ходом і ні про яку смерть і мови бути не може, просто компанія хоче представити публіці вже готовий варіант без багів і з усіма необхідними функціями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора