Тепер за допомогою «Яндекс.Денег» можна розплатитися в іноземних інтернет-магазинах

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1150

З сьогоднішнього дня почалося офіційне співробітництво системи електронних платежів «Яндекс.Деньги» і інтегратора платіжних сервісів Skrill. Завдяки цьому користувачам системи платежів на «Яндекс» доступна можливість оплачувати товари, придбані у закордонних інтернет-магазинах. Такий крок був зроблений у зв'язку із зростанням популярності інтернет-покупок, що здійснюються росіянами в зарубіжних магазинах.

Згідно зі статистикою сума коштів, за іноземні покупки протягом минулого року, склала 700 млн. доларів. Дані надані компанією Bay.ru, основна спеціалізація якої - доставка в Росію товарів, придбаних в зарубіжних інтернет-магазинах. Протягом поточного року цей показник цілком можливо збільшиться до позначки в 1,2 млрд. доларів, тобто в півтора рази, а до 2015 року - до 3 млрд. Марія Грачова, яка займає посаду директора з розвитку компанії «Яндекс.Деньги», у своєму прес-релізі говорить про те, що тепер за допомогою Skrill «Яндекс.Грошима» користувачі можуть сплатити будь-який рахунок в іноземних інтернет-магазинах.

За словами представників «Яндекс.Денег», кількість інтернет-магазинів за кордоном, які підключені до системи Skrill, становить приблизно 140 тисяч. Нагадаємо, що на сьогоднішній день система «Яндекс.Деньги» - одна з найбільших платіжних інтернет-систем РФ. До кінця 2012 року число облікових записів користувачів системи становило понад 13 млн. Щодня, в середньому, проводиться більше 120 тис. операцій і реєструється близько 10 тис. нових учасників системи. У грудні минулого року 75% системи «Яндекс.Деньги» стало належати Ощадбанку. Покупка обійшлася в 60 млн. доларів США.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора