Тепер вносити правки в Google AdWords стане значно легше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 906

Незабаром в Google AdWords будуть запущені нові функції. Вони значним чином зможуть спростити внесення масових змін в свій аккаунт. А це в свою чергу зможе відмінно заощадити час кожного. На самому початку нововведення будуть протестовані на обраних акаунтах, а вже протягом декількох тижнів практично всі користувачі сервісу зможуть скористатися новими розробками.

Завдяки новим функціям можна буде вирішувати глобальні завдання в короткі терміни. Можна буде з легкістю здійснювати пошук і заміну тексту в ключових словах, незважаючи на те буде це «бюро перекладів київ» або що-небудь ще. У ключові слова з легкістю можна буде додавати новий текст, а також змінювати тип тих чи інших ключових слів. Також можна буде додавати нові і видаляти старі ярлики.

Зміни також торкнуться і оголошень. Можна буде з легкістю здійснювати пошук і заміну тексту в оголошеннях і URL. Також можна буде в будь-який момент додавати текст в оголошення, а також змінювати регістр тексту.

Перед тим як застосувати правку, буде можливість переглянути результат. Це полегшить роботу з сервісом і приверне нових користувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора