Технологія від Google буде відстежувати погляд людини

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1133

Google отримала патент на нову технологію. Особливість даної розробки зчитування людського обличчя, а точніше напрямок його погляду і емоцій які виникають від побаченого. В основі даної розробки лежить «пристрій», яке кріпилося б на голову людини. Приміром, це могли б бути окуляри зі спеціальним доповненням у вигляді блоку з мініатюрними відеокамерами, за допомогою яких можна було відстежувати положення погляду людини і об'єкта, на який він спрямований.

Однак це не єдина функція камер. За допомогою фокусування на зіницях, можливо розпізнавання емоційних реакцій на предмети які бачить людина. Ця інформація, за ідеєю розробників повинна передаватися на окремий сервер Google і оброблятися там. За словами розробників, це дозволить простежити за своїми емоціями і пережити ті моменти, які записали камери ще раз. Проте критики говорять про те, що технології, засновані на стеженні за користувачами злегка відгонять одержимістю з боку Google.

Це далеко не єдиний пристрій, яке має повноцінно влитися в життя користувачів Google. Багато параноїки вже звинувачували компанію в тому, що з Google Glass вони зможуть стежити за кожною людиною (аж до перегляду, що ж він робить зараз, адже в пристрої вбудована камера). Проте ніякого сенсу витрачати ресурси на спостереження за звичайними користувачами у компанії немає (та й у разі виявлення подібних дій, їм світить як мінімум величезний штраф і безліч "лайки" з боку всіх і вся).

Друзі сайту: ви можете купить мебель в днепропетровске найвищої якості та за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора