Татарстан закуповує iPad-и

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1349

У Татарстані, Міністерство інформації та зв'язку, оголосило про покупку 320 планшетів Apple. Ця покупка характеризується як потреби республіки, і на її реалізацію планується витратити більш ніж 5,6 мільйона рублів. Відповідно до цього, на офіційному порталі держзакупівель розмістили відповідну заявку. У специфікації покупки зазначено, що з більш ніж 320 планшетів, 102 одиниці повинно доводиться на iPad, що відноситься до 4 покоління, і порядку 219 одиниць iPad mini.

Так само зазначено, що обсяг пам'яті кожного планшета має становити 16 гігабайт, а операційна система побудована на базі iOS 6. У документі вказується і вартість кожного виду техніки. Так, ціна iPad (повнорозмірний) у сумі дорівнює 20,8 тис. рублів, а ціна другого виду планшета, а саме iPad mini - досягає 16 тисяч рублів. 20 серпня цього року, все перераховане вище, повинно бути привезена до Казань. Для участі в тендері потрібно заповнити заявку, які приймаються до 25 липня.

Початок аукціону встановлено на 29 липня, через чотири дні, після закінчення прийняття заявок. У 2012 році, в жовтні був представлений планшет 4 покоління. Серед оновлень, які ввели у найпопулярніший планшет світу, є: процесор А6Х, який по суті є більш потужним ніж у його попередника, порт Lightning, а так само розширена підтримка LTE. На жаль, в РФ стандарт LTE не відповідає стандартам планшета і тому не підтримується їм, але при цьому, iPad прекрасно функціонує в 3G-мережах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора