Таргетинг реклами збільшує дохід

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1153

Вперше Yandex почав використовувати рекламу на підставі поведінки користувачів ще в 2008 році. У той час брався до уваги лише один фактор - історія використання задаваемого пошуку. Яндекс зараз застосовує кілька різновидів таргетингу, грунтуючись на різних аспектах поведінки людей, що користуються Яндексом. Технології продовжують при цьому розвиватися.

Цього року почалося використання демографічних і соціальних даних, які були отримані за допомогою Крипта. Ретаргетінг (автоматичний) впроваджено за інтересами на деяких сервісах Яндекса і сайтах рекламодавців.

Правильний аналіз даних, що надійшли про відвідувачів, про сам сайт і таргетинг дозволяє показувати все релевантні оголошення реклами. Якщо облік механізмів поведінки відключений, можливість вибрати рекламу, яка відповідає інтересам користувачів, зменшується вдвічі.

Після відбору оголошень Яндекс робить аукціон на основі системи Матрикснет. Використовується в системі аукціону близько 50-ти факторів ранжирування, що забезпечує найкращу віддачу, за рахунок ціни на клік.

І говорити нічого про швидко зростаючих позиціях Яндекса на світовому ринку інтернет-послуг і сервісів. Тепер вони ділять з Google російськомовних користувачів. Однак швидкий розвиток і прагнення вперед всієї корпорації - на руку всім користувачам. З'являються нові можливості для бізнесу і комфортного життя.

Якщо п'ять років тому ніхто й подумати не міг про те, що безліч людей будуть користуватися благами інтернетизації - оплачувати товари в інтернет-магазинах, купувати квитки на оперу чи концерти, купувати меблі або нерухомість, організовувати власних відпочинок, то тепер це - буденна справа. Користуватися інтернетом стало безпечно і зручно.

Якщо багато хто використовує інтернет як споживачі, то багато заробляють в ньому гроші, створюють нові програми та програми, роблять російськомовний сегмент інтернету красивим, корисним, пізнавальним. Створюють сайти, які допомагають багатьом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора